Oferta


RENOWACJA SAMOCHODÓW KLASYCZNYCH I ZABYTKOWYCH


Specjalizujemy się w kompleksowej renowacji samochodów klasycznych każdej marki i modelu. Każda kompleksowa naprawa samochodu podzielona jest na kilka etapów. Pierwszym z etapów są oględziny pojazdu oraz zapoznanie się z Klientem, poznania jego oczekiwań, uzgodnienia zakresu pracy oraz przedstawienie wyceny z oszacowaniem ilości przepracowanych godzin nad danym etapem naprawy.

Podczas pełnej renowacji samochód rozbierany jest na części pierwsze. Karoseria i elementy konstrukcyjne samochodu podlegają oczyszczeniu i piaskowaniu. Na oczyszczonej karoserii z powłok lakierniczych wykonujemy ustalone naprawy blacharskie, modyfikacje, uzupełnianie braków, cynowanie, sodowanie, poszerzenia, zabezpieczenia przed korozją i wszelkie inne naprawy konieczne do uzyskania pożądanego efektu.
Wszystkie części karoserii oraz części mechaniczne przed ponownym montażem są odpowiednio oczyszczone. Części nienadające się do ponownego użytku wymieniamy na oryginalne lub zamienniki, według uznania właściciela samochodu. Elementy mechaniczne zostają poddane weryfikacji i po ustaleniu z właścicielem,  naprawie. Samochód może zostać wyposażony w kompletną nową tapicerkę lub tylko poszczególne elementy. Wykonujemy również naprawy popękanych kokpitów, poniszczonych dachów z samochodów typu cabrio.

Zdajemy sobie sprawę ile samochód może znaczyć dlatego z klientem utrzymujemy stały kontakt, na bieżąco informujemy o zakończonym etapie pracy. Dodatkowo po zakończonej renowacji przekazujemy dokumentację fotograficzną z przebiegu renowacji.


BLACHARSTWO, LAKIERNICTWO


W swojej ofercie posiadamy naprawę i lakierowanie całych pojazdów oraz poszczególnych elementów. Oferujemy fachowe usuwanie wszelkich szkód  komunikacyjnych oraz drobne poprawki blacharsko lakiernicze – dotyczy to zarówno klasyków jak i samochodów współczesnych.


SERWIS SAMOCHODOWY

Dzięki doświadczeniu Naszych mechaników oraz stosowaniu profesjonalnych narzędzi i maszyn jesteśmy w stanie sprawnie zdiagnozować usterki mechaniczne a następnie podjąć się ich naprawy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami części oryginalnych i zamiennych. Udzielamy gwarancję na zakup wszystkich elementów pojazdu oraz na wykonaną usługę !